Aksaray’da eşini bıçaklayan koca 7 aylık bebeğiyle gözaltına alındıAksaray’da Fatma G. (30), tartıştığı eşi Mustafa G. (31) tarafından çocuklarının gözü önünde darbedilip, karnından ve sol kolundan bıçaklandı. aralı kadın beraberinde 4 yaşındaki oğluyla hastaneye götürülürken, şüpheli Mustafa G. ise bırakacak kimsesi olmadığı için 7 aylık bebeğiyle gözaltına alındı.

DHA’nın haberine göre; olay, dün saat 20.00 sıralarında Laleli Mahallesi’ndeki müstakil bir evde meydana geldi. Mustafa G, henüz bilinmeyen nedenle tartıştığı eşi Fatma G.´yi çocuklarının gözü önünde darbetti. Fatma G, evden gitmek isteyince Mustafa G. bu kez mutfaktan aldığı bıçakla çocuklarının gözü önünde eşini karnından ve sol kolundan yaraladı.

ANNE, 4 YAŞINDAKİ OĞLU İLE HASTANEYE KALDIRILDI

Fotoğraf: AA

Gürültüyü duyan komşuları 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulundu. Sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından yaralı Fatma G’yi beraberinde 4 yaşındaki oğlu ile birlikte Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesi’ne götürdü. Fatma G, ambulanstan indirildiği sırada “Eşim kavga etiğimiz için beni karnımdan ve kolumdan bıçakladı” dedi.

7 AYLIK BEBEĞİYLE BİRLİKTE GÖZALTINA ALINDI

Fotoğraf: DHA

Şüpheli Mustafa G. ise bırakacak kimsesi olmadığı için 7 aylık bebeğiyle birlikte gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen Mustafa G., sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.

*Haberin ilk fotoğrafı DHA tarafından servis edilmiştir.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*