Burak Sevinç: Bu durum terbiyesizlik


Burak Sevinç: Bu durum terbiyesizlik

Oyunculuğunun yanı sıra müziğe de büyük ilgi duyan Burak Sevinç, oyunculuğa ilk adımını 2012 yılında yer aldığı ‘Babam İçin’ dizisi ile atmıştı. Kırmızı Oda’daki oyunculuğu ile izleyicilerden tam not alan Sevinç, şimdilerde Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli dizisinde ekranlara çıkıyor.   Burak Sevinç, 2015 yılında evlendiği Şirin Kılavuz’la geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak boşanmıştı. Çift, karşılıklı anlaşarak 6 yıldır devam eden evliliklerini tek celsede bitirmişti.

 

Eser Gökhan Küçükerol ve Beliz Baran’ın kurucu ortağı olduğu menajerlik ajansı önceki gün Arnavutköy’de yılbaşı daveti verdi. Geceye, ajans oyuncularının yanı sıra cast direktörleri, yönetmen ve yapımcılar da katıldı. Gecede Mert Davran sahne alırken Hande Subaşı, Burak Sevinç, Öznur Serçeler de sahneye çıkarak şarkı söyledi. Gece boyu eğlenen davetliler hepbir ağızdan şarkılar söyleyerek yeni yıla merhaba dedi.

 

Geceye katılan isimlerden olan Burak Sevinç, gazetecilerin, “Oyuncu ücretlerinin kadın ve erkek arasında farklı olmasını ve erkek oyuncuların partner seçiyor olması dedikodusunu nasıl değerlendirirsiniz?” sorusuna yanıt verdi:

Partner seçme hakkı kimsenin yok. Sen orda bir karaktersin çünkü. Karşında kimin oynayacağına karar veremezsin. Eğer yapılıyorsa çok ama çok ayıp. Ücrete gelecek olursak, herkesin bir kaşesi vardır. Ben belli bir kaşe söylerim yapımcı tamam derse oynarız. Sen ona niye bu kadar verip bana bu kadar veriyorsun diye sorgulamam. Benden fazla alana Allah bereket versin, daha fazlasını alsın.  Biraz dedikoduya kaçıyor bunlar ama sektörde yaşanıyor. Terbiyesizlikmiş gibi geliyor bana bu durumlar.

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda verdiği röportajda “Sizin dünyanızda aşk ne kadar gerçek?” sorusuna “Aşkı hiçbir zaman gözümde büyütmemeye çalıştım. Benim için farklı anlamlar ifade ediyor çünkü… Sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü daha çok önemsiyorum” yanıtını vermişti.

 

Sevinç, “Para mı, aşk mı?” sorusuna ise ‘Aşkı gözümde büyütmemeye çalışıyorum’ dedikten sonra buna “Para” demem gerekiyor sanırım. (Gülüyor) Ama çalışarak kazanılmış bir paradan bahsediyorum tabii ki..” cevabını vermişti.

 Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*