Hadise’nin eski eşi Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında? Mehmet Dinçerler nereli, ne iş yapıyor?


Hadise'nin eski eşi Mehmet Dinçerler kimdir, kaç yaşında? Mehmet Dinçerler nereli, ne iş yapıyor?

Mehmet Dinçerler’in şarkıcı Hadise ile beraber olmaya başlamasının ardından evlilikleriyle sık sık magazin gündeminde yer aldı. Yakın zamanda evlenen ve kısa süre sonra boşanan Hadise ve Mehmet Dinçerler’in hayatları bu nedenle merak ediliyor. Daha önce ismi Asena Atalay ile anılan Dinçerler, 2017 yılında Hande Erçel ile beraberlik yaşamıştı. İşte Mehmet Dinçerler’in hayatı…

 

MEHMET DİNÇERLER KİMDİR?

Mehmet Dinçerler aslen Gaziantepli Mehmet Dinçerler oğlak burcudur. 1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur. iş dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilen Mehmet Dinçerler, Türkiye’de öncü konumunda. Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur. 

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e teslim etti. Türkiye’de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmayı başarmıştır. 

Hadise, mücevherler için objektif karşısına geçti

Hadise, mücevherler için objektif karşısına geçtiSource link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*