Hande Ataizi, ‘Camdaki Kız’a veda etti!


Hande Ataizi, 'Camdaki Kız'a veda etti!

Başrolünde ‘Nalan’ karakteri ile Burcu Biricik’in yer aldığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı eserinden uyarlanan, OGM Pictures imzalı Camdaki Kız, 15 Aralık Perşembe akşamı 61’inci bölümüyle ekrana geldi. Üçüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkan yapımdan bir ayrılık haberi geldi. Yeni bölümde, Hande Ataizi’nin hayat verdiği Cana karakteri projeye veda etti.

 

Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız, ekrana gelen 61’inci bölümüyle AB kategorisinde 7,18 reyting ve 18,65 izlenme payı ve 20+ABC1 kategorisinde ise 8,15 reyting ve 18,57 izlenme payı ile perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu.

 

Küçük bir hayranıyla sarıldığı bir fotoğraf yayınlayan başarılı oyuncu, ‘Cana’ ve ‘Camdaki Kız’ etiketleri ile şu mesajı yazdı:

Vedayı beni gerçekten seven ve dizi boyunca ziyaretlerini eksik etmeyen küçük bir hayranımla yapmak istedim. 61 bölüm sizlere kendi adıma güzel vakit geçirtebildiysem ve dostlar kazanabildiysem ne mutlu bana. Bütün oyuncu arkadaşlarıma, bugüne kadar benden desteğini esirgemeyen tüm ekibime ve OG Medya’ya çok teşekkür ederim. İleride yine güzel işlerde görüşmek dileğiyle.

Rol arkadaşı Hande Ataizi ile sette çekilen bir fotoğrafını paylaşan Feyyaz Şerifoğlu ise “Biz her koşulda eğlenmeyi de bildik, birbirimize destek olmayı da. Sen Cana karakterine sonsuz hayat veren canım Handişim. İyi ki sen be kuşum. Bu hikaye de buraya kadar ama biz ilelebet” ifadelerini kullandı.

 

Hayri Nalan’ın neden konağa geri döndüğünü anlamakta kararlıdır. Muzo, Hayri’yle her şeyi açık açık konuşur ama Hayri’nin Nalan’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Billur, Hayri ve Nalan’ı buluşturmaya çalışır ama işler beklendiği gibi gitmez.

Hayri’nin Nalan’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Ancak Feride son derece ciddidir. Hayri’yi tamamen Nalan’ın hayatından söküp atmak isteyen Feride, Hayri’yi öldüreceğini söyleyerek, Nalan’ı tehdit eder.

 

Koroğlu Ailesi, Nalan’ın konağa dönüşü şerefine yemeğe gider ve yemekte sürpriz bir gelişme yaşanır. Cana’dan gelen haber Sedat başta olmak üzere tüm Koroğlu Ailesi’ni yıkar. Kaza haberiyle sarsılan Sedat, Cana ve bebeğini kaybetmenin şokunu yaşar.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*