SON DAKİKA: İstanbul Kadıköy’de özel bir okula ait öğrenci servisi kaçırıldı!İstanbul Kadıköy’de, Zühtüpaşa Mahallesi’nde sabah saatlerinde meydana gelen olay iddialara göre şöyle yaşandı.

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre, özel bir okula ait servis aracı, öğrencileri Tuzla’daki bir ilkokula götürürken kırmızı ışıkta durdu.

“ARKA LASTİK PATLAK İNİP BAKAR MISIN”

Bu sırada cama tıklatan bir kişi şoföre, “Arka lastiğin patlak bir inip bakar mısın?” dedi. Şoför araçtan iner inmez, kimliği belirsiz kişi araca binip içinde 11 öğrenci ve hostes olan servis aracını kaçırdı.

MOTOSİKLETLE ARACININ PEŞİNE DÜŞTÜ

Ne yapacağını bilemeyen şoför, çevredekilerden yardım istedi. Bir motosikletin arkasına atlayıp servis aracının peşine düştü ama yakalayamadı. Hemen durumu polise bildirdi.

ÇOCUKLAR VE HOSTESİ BIRAKTI

Konuyla ilgili alarma geçen İstanbul polisi incelenen kamera görüntülerinden aracın Göztepe civarında öğrencileri ve hostesi bıraktığı tespit edildi.

ARAÇ TERK EDİLMİŞ OLARAK BULUNDU

Öğrencilerin ve hostesin durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kaçırılan araç ise Pendik’te terk edilmiş halde bulundu.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Polisin kaçan şüpheliyi yakalama çalışmaları devam ediyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

KAÇIRILMA ANLARINA AİT GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

DHA’nın haberine göre de servisin kaçırılışı güvenlik kamerasına yansırken, servis Pendik’te bulundu. Servisteki öğrencilerin ise şüpheli tarafından bir süre sonra servisten indirildiği öğrenildi. Servisi kaçıran şüpheli ise aranıyor.

Fotoğraflar: DHASource link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*